Autoclip 328S (2200m²) Zobacz większe

Autoclip 328S (2200m²)

Nowy produkt

Twoim marzeniem jest pozbycie się problemów związanych z koszeniem trawnika? Chcesz mieć pięknie zadbany i soczysty trawnik? Autoclip 328 S to rozwiązanie technologiczne, które będzie idealnie odpowiadać Twoim potrzebom.

Więcej szczegółów

9 149,00 zł brutto

Więcej informacji

Innowacyjna generacja robotów koszących tworzy nowe wzorce i sprawia, że możesz zapomnieć o tradycyjnym procesie pielęgnacji trawy. One zrobią wszystko za Ciebie, uwijając się bezszelestnie na przydomowym trawniku zarówno w dzień jak i w nocy. System wykrywania skoszonej trawy zadba o jej idealny stan, dobierając szybkość pracy do wymogów danego obszaru koszenia. Kiedy robot będzie wymagał uzupełnienia energii, samodzielnie powróci do swojej stacji, aby po szybkim doładowaniu z powrotem wyruszyć utrzymywać trawnik w znakomitym stanie. Wszystko to odbywa się bez Twojej ingerencji, ale jednocześnie według planu dostosowanego do wielkości trawnika i Twoich oczekiwań. Poznaj to przyjemne uczucie kiedy nie musisz nic robić, aby wszystko wyglądało świetnie.

Dane techniczne:

Maks. powierzchnia trawnika 2200 m²
Silnik bezszczotkowe z modulacją prędkości obrotowej
Średni czas pracy (+/- 20%) 180 min
Średni czas ładowania 180 min
Akumulator Li-lon 1x7,5 Ah
Szerokość koszenia 29 cm
Wysokość koszenia 25-65 mm
Prędkość jazdy 30 m / min
Ostrogi metalowe kół opcja
System koszenia spiralnego tak
Wykrywanie skoszonego obszaru tak
Funkcja dokaszania obrzeży tak
System powrotu do bazy za przewodem / oscylator cyfrowy
Ilość stref koszenia 4
Żyroskop tak
Odbiornik Bluetooth tak
moduł SMS (GSM-GPRS) opcja
Przewód ograniczający 150 m
Szpilki mocujące 200 szt.
Osłona bazy nd.
Czujnik zderzeniowy tak / w silnikach kół
Czujnik podnoszenia tak / w kołach podporowych
Czujnik przechyłu tak
Wyłącznik bezpieczeństwa tak
Czas zatrzymania noża ok. 3 sek.
Kod PIN tak
dł. x szer. x wys. 800 x 600 x 380 mm
Waga z akumulatorem 13,5 kg
Nr. art. 26-8119-11
 • images_large_11756_165_165_adaptive_png.

  Silniki bezszczotkowe

  Silniki bezszczotkowe nie tylko mają dłuższy okres eksploatacji i mniejsze wymagania serwisowe niż zwykłe silniki, odznaczają się również niższym poziomem hałasu i mniejszym zużyciem energii.

 • images_large_11757_165_165_adaptive_png.

  Odbiornik Bluetooth

  Odbiornik Bluetooth umożliwia szybką aktualizację oprogramowania z urządzenia użytkownika do robota bez konieczności podłączania przewodów. Umożliwia też sterowanie robotem za pomocą pilota.

 • images_large_11758_165_165_adaptive_png.

  Czujnik wykrywający skoszoną trawę

  Dzięki wbudowanym czujnikom robot rozpoznaje skoszone trawniki. Po wykryciu skoszonego trawnika robot wraca do stacji dokującej i czeka na następny cykl roboczy.

 • images_large_11759_165_165_adaptive_png.

  Czujnik deszczu

  Koszenie w suche dni daje najlepsze rezultaty, więc wbudowany czujnik deszczu informuje robota o opadach deszczu, dzięki czemu urządzenie może powrócić do stacji dokującej i poczekać, aż przestanie padać. Czujnik deszczu można tymczasowo wyłączyć, dezaktywować lub dostroić do lokalnych warunków pogodowych.

 • images_large_11760_165_165_adaptive_png.

  Powrót do ładowania

  Autoclip odnajduje drogę powrotną do stacji dokującej bez użycia dodatkowych przewodów prowadzących. Zamiast tego, znajduje najkrótszą drogę wzdłuż przewodu ograniczającego. W celu uniknięcia przemieszczania się po terenie można zaprogramować robota, aby odbijał się lub podążał wzdłuż przewodu.

 • images_large_11765_165_165_adaptive_png.

  System wykrywania przeszkód przez koła

  Jeśli Autoclip uderzy w drzewo lub krzew zostanie to odnotowane przez czujniki w kołach i spowoduje odcięcie napędu kół. Jest to sygnał dla robota, aby się odwrócił i przemieścił w innym kierunku.

 • images_large_11762_165_165_adaptive_png.

  Czujnik podniesienia

  Jeśli robot zostanie podniesiony z podłoża, po odebraniu sygnału z czujnika podniesienia (w uchwycie lub w kołach) nóż zatrzyma się w ciągu około 3 sekund.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Autoclip 328S (2200m²)

Autoclip 328S (2200m²)

Twoim marzeniem jest pozbycie się problemów związanych z koszeniem trawnika? Chcesz mieć pięknie zadbany i soczysty trawnik? Autoclip 328 S to rozwiązanie technologiczne, które będzie idealnie odpowiadać Twoim potrzebom.