Pilarki łańcuchowe

   

Pilarki łańcuchowe Jest 5 produktów.

Podkategorie

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • Szybki podgląd
  415,00 zł W magazynie

  Solidne wykonanie, ergonomia oraz bardzo korzystna cena, to w przypadku maszyny SE 180 Q połączenie równie mocne, jak mocno są ze sobą połączone ogniwa łańcucha tej piły. Zyskaj możliwość szybkiego i niezwykle precyzyjnego cięcia w Twoim przydomowym ogródku bez nadwyrężania swojego budżetu.

  415,00 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  484,00 zł W magazynie

  Kiedy do pracy szykuje się SE 2016 Q niechybnie oznacza to, że w Twoim ogrodzie, na budowie lub przydomowym sadzie, szykuje się ostre cięcie. Ta niezwykle uniwersalna pilarka, dzięki systemowi tłumienia drgań i niedużej wadze, jest bardzo komfortowym narzędziem, które sprawdzi się w każdym rodzaju pracy.

  484,00 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  744,00 zł W magazynie

  Posiadasz w swoim ogrodzie bujnie rozrastające się drzewka, sprawiające Ci ustawiczny problem? W takim razie powinieneś zainwestować w sprzęt, który definitywnie skróci Twoje męki, będąc w stanie skracać szybko i skutecznie wszystkie gałęzie. SEV 2416 Q to maszyna, która jest niezwykle komfortowa w użyciu, a dzięki nowoczesnej technologii praca z nią jest...

  744,00 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  777,00 zł W magazynie

  Ta pilarka dzięki mocnemu silnikowi oraz solidnej prowadnicy, szybko i precyzyjnie poradzi sobie z każdym rodzajem cięcia. Nawet te bardzo grube kawałki drewna nie sprawiają jej problemu, co czyni tę maszynę bardzo uniwersalną. Dodatkowo nad jej niezawodnym działaniem czuwa automatyczna pompa olejowa. Jesteśmy przekonani, że z SP 375 Q w rękach wykonasz...

  777,00 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  831,00 zł W magazynie

  Pragniemy aby narzędzia, którymi pracują nasi Klienci były niezawodne i ułatwiały Im życie. Dlatego SP 405 Q posiada system tłumienia wibracji i dzięki mocnemu silnikowi zapewnia efektywne cięcie. Walory tej maszyny są nieocenione podczas dłuższej i wymagającej pracy w ogrodzie, cięciu drewna opałowego czy też robót budowlanych.

  831,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów