Elektryczne

   

Elektryczne Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
 • Szybki podgląd
  155,00 zł W magazynie

  Kosa elektryczna SGT 350 to postrach niezdyscyplinowanej zieleni w ogrodzie. Jeśli pragniesz, aby Twój ogród był perfekcyjny, ta maszyna jest obowiązkowym nabytkiem. Ruchoma głowica i mała waga czynią z tej kosy bardzo ergonomiczne urządzenie. Dzięki niej bez problemu skrócisz niedokoszone i trudno dostępne kępki trawy.

  155,00 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  311,00 zł W magazynie

  Okazja do perfekcyjnego uporządkowania ogrodu. To jedyne co złapiesz na wyjątkowo mocną i długą żyłkę zastosowaną w tym urządzeniu. Jeśli więc Twojemu trawnikowi do ideału brakuje już tylko ostatniego szlifu, skuś się na zakup SGT 600, a szybko przekonasz się, że jest to świetna inwestycja w wygląd Twojego zielonego zakątka.

  311,00 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  599,00 zł W magazynie

  Mała, bardzo poręczna, precyzyjna a do tego nie wymaga podpinania kabli. Podkaszarka Stiga perfekcyjnie radzi sobie z trudno dostępnymi kępami trawy, a do tego jest niezwykle poręczna. Właśnie dlatego jest idealna dla osób ceniących sobie wygodę. To urządzenie sprawi, że zupełnie inaczej spojrzysz na ogrodowe obowiązki, a praca przed domem stanie się dla...

  599,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów